Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Listopad 2012

Omluva

27. listopadu 2012 v 19:45 | Gabi |  Ostatní
Ahojky, tak a zase se omlouvám dlouho jsem tu nepsala a tak píši teď. V sobotu jsem byla celý den doma a jak jste si mohli všimnout tak mám nové záhláví, no není sice nic moc ale co. Mě nejvíce štve že jsem ho udělala na blbé rozměry a už se mi to nechce spravovat. v neděli jsme jeli do IKEY, dívat se na vánoční dárky. Moc tam toho nebylo ale zaujala mě taková krásná postel prostě se mi hodně líbila možná ji dostanu na vánoce ale jak říkám tak možná. Moje nevětší přání na vánoce jsou rolety nebo něco čím můžu zadělat okna protože mám jen závěsy a ty toho moc nezadělají. Z Ikey jsem si přivezla nový koberec který jsem už dostala teď ale je už jako na vánoce a deku a tu dostanu až pod stromeček. Ten koberec je zbarvený do hnědo černo šedý ale spíš šedý nebo prostě šedý. Do pokoje se mi moc nehodí nebo spíš vůbec nehodí protože mám pokoj skoro celý oranžový a už mi ta oranžová leze krkem. A tak se pomalu snažím pokoj předělávat do jiné barvy. A covy jaký máte Vy pokoj?

Čauky

23. listopadu 2012 v 16:00 | Gabi |  Ostatní
Ahoj, tak dnes vám píši o sobě po dlouhé době.

středa:

Ve středu jsme měli okresní kolo florbal cupu. takže jsme se suprově ulili ze školy. Ze začátku jsme sei vůbec nevěřili jelikož jsem hrála tenškolní rok jen jednou anebyli jsme absolutně serhaní. Ale hned po prvním zápase jsme si začali trochu věřit protože jsme remízovali 0:0. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0. třtí zápas 0:0. A čtvrtý zápas 0:0. Takže super družstev tam bylo dohromady pět. Nakonec jsme skončili druzí a pro mě to byl super výsledek ale škoda ženepostupujem do krajského. Odpoledne jsem už hudebku nestihla a do souboru se mi nechtělo takže super.

čtvrtek:

Ve čtvrtek mě bolely po tom florbale trochu nohy ale dalo se to přežít. Ve škole jsme měli skoro pořád suply takže oddechovka. Domů jsem přijela asi o půl čtvrté. Trochu jsem si uklidila pokoj a udělala úkoly. Večer jsem šla brzo spát byla jsem hodně unavená.

pátek:

Tak dneska jsem přijela u půl třetí a ještě se rozmýšlím co budu dělat. možná napíši ještě jeden článek na blog a pejskách.

Pes

22. listopadu 2012 v 16:38 | Gabi
Ahojky tak dnes bych vám chtěla povědět něco o pejscích.

Pes

Něco jsem si o pejskách přečetla a zaujalo mě jak dlouho už pes doprovází člověka a je to 14 tisíc let. Jak už asi víme tak se pes vyvinul z vlka obecného a postupně zdomácněl. Taky jsem se dočetla že se pes využívá k ochraně obydlí, převoz člověka např. na sáníh ale také jako společník člověka. Ve východní a jihovýchodní Asii a tradičně i v Evropě sloužil pes i jako potravinové zvíře.Mě osobně to příde strašné a nikdy bych psa, kočku nebo něco podobného nikdy nesnědla. v České republice jeden až dva milióny psů. Uznáno je pouze 343 plemen a zbytek dalších není.
Pokačování příště zase si něco zistím. :)

Rubrika Finuška

21. listopadu 2012 v 17:14 | Gabi
Ahoj, tak dnes bych vás chtěla uvést v rubrice Finuška. Jak už jste si asi všimli tak je to můj pejsek. Je to Yorkshirský teriér a je trošinku na můj vkus větší ale vůbec mi to nevadí. 13. 5. 2013 bude oslavovat své páté narozeniny, tím pádem jí je teď 4 roky. Štěňátky u ní neplánujeme protože je to můj takový brouček a mám o ní strach a ještě že by se asi neprodaly. Né že by Finuška byla škaredá to ne ale nechodí me s ní k holiči a stříháme si jí doma tak to někdy vypadá že to ani není yorkshír. Ale jak už jsem vám řekla tak ji mám strašně ráda jako všechny ostatní miláčky.
a tydy pár foteček.:)

Nic nového

20. listopadu 2012 v 20:15
Ahojky, Tak dnes se nic mimořádného nestalo tak možná to že sem se trochu štěkla s kamarádkou ale to je vedlejší. Už mě celkem štve ten můj blog :DD 1. moc na něj nepíšu za 2. se mi nelíbí jeho vzheled a za 3. je pořád v rozestavbě a není dokončený. Takže jsem si řekla že se do toho musím dát. Jako první sem budu psát články každý den pokut to pude a budu se snažit vytvořit si aspoň hezké záhlaví a udělat si čas a najít si někoho kdoby mi udělal Lay. No jo ale jak říkám vše to není o vzhledu ale o tom jak je můj blog zajímavý textem a proto sem nebudu dávat jen články ode mě ale něco zajímavého a zvířátkach. Takže se začnu snažit a vy mě v tom musíte podpořit. :)

Finuška

19. listopadu 2012 v 19:18 | Gabi
Včera jsem pořádně vydrhla Finušku, je pravda že se ji to moc nelíbilo ale měla smůlu. Ospoledne jsme s mamkou jeli do obchodu a koupili jsme u číňana pelíšek pro Finušku. Sice není moc extra ale mě se líbí.
pelíšek :)
Finuška :))

Koně

19. listopadu 2012 v 18:46 | Gabi
V pátek jsme byly s Kačkou na koních. Jak jsme koníky čistily tak jsem chtěla aď Keňa (ten koník kterého jsem čistila) ustoupí a místo aby ustoupila tak mě kopla. Aou to bolelo ale za chvíli to bylo lepší. A dnes už o tom aní nevím :). jezdili jsme na poli kolem pneumatik krokem, klusem, i cvalem a to samé slalom. Chvílema jsem připadala jak kdybych jela nějaké rodeo. Potom jsme dostali volnou zábavu a cválali jsme až na konec pole. Spátky jsme už necválaly. Bylo to super a těším se napříště.
Tentokrát jsem si vzala foťák tak tu máte pár foteček.
Fionka :)
Keňa (ta na které jsem jela)
Nirbecca :)

Přespání :)

19. listopadu 2012 v 18:31 | Gabi
Ahojky, píši sem asi po týdnu ale co se dá dělat, už toho času moc není a o víkendu jsme pořád někam jezdili.
Z pátka na sobotu u nás spaly moje nejlepší kamarádky. Kačka a Terka. S Terkou jsme stáhly Kruh, ale celkem jsme se bály takže jsme se nedívali. Večer jsme si udělaly jakousi polevu :)). Přidaly jsme tam všechno možnéé jako napříklas skořici, med, mléko, .....ale na konec to bylo dobré a daly jsme si to z piškotama. Pak jsme se dívali na Petra Pana. Byl to suprově strávený večer. Ráno jsme se probudily o půl sedmé :DD a Terku bolela hlava, tak už nemohla usnout asi ji bolela hodně. Zavola svojí mamce aď si pro ni přijede a přijela. Nakonec se stoho vyklubala nějaká viróza takže byla celou sobotu doma.
a tydy pár foto jak jsme trápily Čikinku :DD

Včerejší koně :)

10. listopadu 2012 v 11:32 | Gabi
Včera jsem byla na koních z mojí kamarádkou Kačkou. Jeli jsme asi na poslední vyjížďku. Bylo to super já jsem jela na Merlince a Kačka na Keni. Kačka s Keňou jela pomalu tryskem nebo hodně rychlým cvalem. Já jsem si Merlinku držela ale i přesto to nebyl normální cval. v pořádku jsme se vrátili zpět a byli jsme z toho obě nadšené :). minule jsem slíbila fotky ale zase je nemám. Pokusím někdy dotat tak zatím ahoj :)

Po dlouhé době :)

10. listopadu 2012 v 11:24 | Gabi
Ahojky, tak po dlouhé době zase píšu a zase se omlouvám za to že jsem nic nepsala, moc se toho nedělo. Minulou neděli jsem byla na vyjížsce s Kazinkem a ve čtvrtek jsem byla taky ale moc se nedalo protože bylo mokro :(. Dnes ještě uvidím co budu dělat nic moc se mi nechce. Doufám že mi to víde a na fotím ty moje miláčky. Zítra pojedu na burzu do Přerova mě se to tam moc líbí je tam vždy spousta zvířátek, akorát je nevýhoda toho že se musí vstávat v 6:00 aby se tam nejpozději v 7:00 bylo tak ahoj a snad zítra :)))