Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Prosinec 2012

Počítač

28. prosince 2012 v 16:36 Ostatní
Ahoj, tak včera jsem vám taky nepsala jelikož jsem měla pokažený počítač. Už se mi to stalo asi před půl rokem a asi před dvouma dny jak už jsem psala. Prostě zapnu počítač zapnu monitor a monitor nic. Ukáže se na něm No signal Detection nebo nějak tak a ni s ním nehnu. Před tím půl rokem jsme ho dali do opravny a ten opravář řekl že tam nic není. Přivezl se dom a fungoval protože jsme ho dali ten konektor do jiné dírky protože jsou tam dvě dírky na monitor. a já si myslím že je to tam těmi ďurkami vzadu protože mám webku s konektorem USB a vzadu je ještě jedna dírka na USB a tam ta webka nejde a tak ji musím mít ze předu. Zas jsem dnes zapla a on šel. a tak se vás tázám jestli někdo nevíte co s tím je? :D Pěkně mě to štve.
Omlouvám se za popis jako např dírka v zadu. Chtěla jsem aď to pochopí všichni a aď je to srozumitelné. :D

Naše ovečky

26. prosince 2012 v 14:05
Tak teď vám chci představit naše ovečky. Možná jsem o nich nemluvila ale máme doma 4 ovečky a jednoho berana. Proč o nich píši zrovna teď? No protože je zima a naše ovečky mývají v zimě jehňátka. Ovečky se jmenuji Lízinka, Zerzinka, Bobidlo, Rohanka a beran má různé jména ani já pořádně nevím jak se jemnuje Kačka (kámoška) říká že se jmenuje Béďa, Berďa já prostě ani sama nevím promě je to prostě beran. Máme je o ohradě s Kazinkem sice je Kzi někdy zlobí ale aspoň se nenudí. Některé jsou mazlivé a některé ani moc ne jako napříkla Lízinka (nejstarší) je mazel největší až mi to někdy leze krkem. Ale zato Zerzinka (ta nejmladší) mazlivá moc není. Já si myslím že je to tím jak sou staré a jak sou ochočené. My chováme ovečky od mých pěti nebo šesti let tak že přibližně od roku 2005-2006. Lízinka je nejstraší a má asi 6 let. Tak a jak nazačátku jsem vám psala tak nějak v této době by měly být jehňátka. Lízinka už od štědrého dne polehává a zatím nic lae je pravda že jsem tam dnes ještě nebyla.

a tydy pár foto (nejsou aktuální jsou z minulého roku)
Rohanka
Beran

A je skoro po Vánocích

26. prosince 2012 v 13:45 Ostatní
Ahojky, omlouvám se že jsem vám tady nepsla protože jsem měla pokažený monitor včera jsem se na to podívala s bratrem a už to šlo. Bylo už večer a článek se mi psát nechtěl. Jak už jste si asi všimli tak byl 24.12 Štědrý den. ani se mi nechce věřit že už je to od něj 2 dny. Já jsem dostala: bezdrátovou klávesnici a myš, dvoje stříbrné naušnice, knížku Eragon, hru Česko junior,takovou malinkou šperkovničku s manikúrou, vyřezávaného mořského koníka od bratra, deku, kalkulačku, pastelky a samozdřejmě oblečení jako například boty a bundu na lyžování, trička atd.. Včera jsme byli u babičky taky rozbalit dárky dostala jsem spíše peníze než věci a dnes jsem byla u strýce kde jsem dostala takovou kapsičku s střbrnýma naušnicemi. A to je asi vše.
Vím že se nikdy neptám a že mi stejně nikdo neodpoví ale co jste dostali na Vánoce vy?
Ahojky

Vánoce

22. prosince 2012 v 9:43 | Gabi
Ahojky, a jsou tu po roku zas vánoce. Ve škole už máme prázdniny takže pohodička. :))). Včera už jsme zdobili stromek. Tento rok ho zdobíme hodně brzo ale ještě není úlně dozdobený. Čikinka mě pozorovala a hleděla co to tam zas je. Pak si vzala baňku a začala si s ní hrát, ale po chvilce ji to přestalo bavit. Mamka mě sprdla (ze srandy), za to že ji Tobinek rozežral závěs. No on je vždy na noc v chodbě protože by mě budil. Jakési cukroví už mamé nepečené. Máme linecké, rohlíčky, perníky a možná budem jeětě něco dělat. Máme celkem málo druhů protože to u nás stejně nikdo nejí a mě chutnají jen perníky :D. Tak tak to zatím vypadá na Vánoce u nás :).
přeji Veselé Vánoce

Shrnutí

20. prosince 2012 v 14:17 | Gabi
Ahojky, takže píši vám sem asi po čtrnácti dnech, ale co se dá dělat. Minulý týden jsem měla dva koncerty v domově důchodců a v zámku. Takže jsem nešla do školy. Odpoledne jsem jela na koně bylo to super. Hodně jsme zatáčeli na tu stranu na kteým to koníkům nešlo (nebo spíš mě). Nakonci jsme se naučili couvat. Trenérka říkala že se to koníkům nelíbí že je to jejich nejstrašnější krok a že se za to musí chválit. Nakonec nám to s Merlinkou šlo. Celou dobu jsme jezdili bez udidla protože správný jezdec neovládá otěžemi ale nohama a sedem. Celkem nám to šlo ale nedokážu si to představit ve cvalu. Koníky jsme odsedlali a ještě jsme s nimi skoušely popros a pozdrav. Potom jsme si vzaly suchý rohlík nebo chleba a natahovaly jsme ho před konííkem, aby šel za náma. Možná se vám to zdá divné ale koníci v vás musím mýt důvěru a přiznám se že se jim za mnou moc nechtělo. Chvíli jsme spolu aji klusali ale pak jim hrklo v hlavě a roztryskaly se ode mě pryč :DD. Bylo to super.
Jak byl ještě sníh tak jsme za Kaziho (poník) zapřáhli boby. Chvílema se mu to nelibilo ale nakonec to bylo super na louce už jsme měly vyjeté své dráhy a vždy to bylo jak na bobové dráze. Škoda že sníh roztál.
Jak už jste asi postřehli tak se blíží vánoce já se děsně těším. A co vy? Už víte co dostanete? Já ne anii pořádně nevím co chci. Už jsem nakoupila všechny dárky a ještě sem chtěla koupit Tobinkovy (křeček) klec ale to už nestihnu. Nejprve musím nějakou vybrat.
Tak hojky :))

Nazdárek

9. prosince 2012 v 16:51 | Gabi |  Ostatní
Ahojky, tak píši Vám sem asi po týdnu a víc. Moc se mi ani nechtělo a stejně si čtou mé články jen moje kámošky :D. A těm to mohu klidně říct sama. A ani nebylo času moc se mi nechtělo. Vřera jsme byli na koních vozit děti bylo to super ale byla nám celkem zima, ale dalo se to vydržet. Před chvílí jsem přijela od babičky byla tam teta s bratránkem a se sestřenkou, takže jsem je chvíli hlídala a inak asi nic moc tak ahoj :D