Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Leden 2013

Blíží se narozeniny a já nevím co si přát.

30. ledna 2013 v 20:42 | Gábi |  Ostatní
Ahojky. Asi málokdo postřehl že se blíží mé 13. narozeniny což je 28. 2. A já nevím co si přát. Nadruhou stranu to ho chci hodně ale natřetí stranu na co? tak třeba postel, sedačku, vymalovat pokoj, tapetu, rolety, oblečení, knihy, kolo, kolečkové brusle, nabít kredit:DD, nějaké zvířátko, klec pro křečouna, vozíček za Kaziho, obleček na Finušku, novou poličku. No prostě je to hodně ale jak říkám na co? tož určitě by se mi každé tohle přání líbilo, ale až na nabití kreditu knížek a oblečení nic moc reálné není. Vy ani nevíte jak by se mi líbilo další zvíře. No jo ale kdo by se o to to staral? mě to stačí a každého koho znám a čte si tento článek tak ať mi vždy rozmluví to si koupit nové zvíře! Já se nad takovýma krásnýma stvořeníčkama neovládnu a protože mím rodičům nevadí jako když mám další zvíře. Jen mi řeknou že je to moc drahý a že se o to musím starat a to je vše. po týdnu přemlouvání aď mi to zvíře koupí tak mi ho koupí. Takže se oracím na vás mí přátelé a zakazujte mi to! :D Kdybyste byli mnou co by jste si přáli anpište mi návrhy na cokoliv názvy knížek i to zvíře tam napište :D prodtě co vás napadne ahojky :)

Ach ty zvířátka :D

29. ledna 2013 v 19:21 | Gabi
Ahojky, Tak píši vám sem asi po týdnu (nejméně) furt jsem to oddalovala a dnes jsem se k tomu dokopla. Tak shrneme posledních pár dní. U nás je plno sněhu asi tak 20cm a je nebo spíš byla na tom vrstva ledu která byla pěkně pitomá nedalo se bobovat, jezdit na Kazim,... ale naštěstí u nás máme hriště kde se každou zimu stříká led. Byly jsme tam s kámoškama párkrát bruslit ale vždy jen chvíli za 1. byla zima za 2. už nás to po chvíli nebavilo a za 3. tam přišli velcí kluci hrát hokej a nechtěla jsem schytat ránu pukem. Ze soboty na neděli jsme spali u nej kámošky jakože ještě z jednou nej kámoškou. Předtím jsem jim půčila tablet a ony my tam stáhly pár her jako npříklad POU :DD. Je to celkem blbinka a mě to baví :D Jsem na to m upe závislá. Ve škole se toho moc neděje taková pohodička. Ve čtvrtek je vízo tak teda nevím co bude celkem jsem to poslední dobou mrvila ale snad :)). a v pátek Jsou PRÁZDNINY :D. Nemohu se dočkat doufám že něco podniknem s kámoškama. Tak to je asi vše co by jste mohli vědět.
Tady ty slíbené fotky. Pod nimi je to co si myslím že si právě myslí :D
Co chceš? :D

My chcem taky dovnitř. Je tam zima.
¨
Jsem vyšší než Kazi :) Heč.
Fučí.. Ať nespadnu.
Dnes jsem cukroví já! :)
Proč to není větši?! :O
:)
no jo zas je mi to malé
Tam je ale zima. Brr

Pokračování příště :). Mějte se hezky

Jen tak

17. ledna 2013 v 20:19
Ahojky, po dlouhé době píši, protože jsem byla nemocná. Už mi je lépe ale do školy pudu až v pondělí. Po tu dobu co jsem byla nemocná jsem fotila pár fotek s Čikinkou ale dneska se mi je sem nechce dávat takže snad někdy příště. Ráno jsem se vzbudila asi o půl jedenácté a vyčistila jsem Tobinkovi klec. Čistím jí jednou za měsíc nebo co tři týdny. Samozřejmě i mezitím co týden to vše prosiju pokud mám teda peletky. a co druhý den mu vyčistím rožky. (samozřejmě že mi to někdy unikne). Dnes jsem otevřela klec dala jsem Tobinka to běhací kuličky a řekla si du mu to deda vyčistit. Teďka měl jako podestýlku piliny. a já říkám už nikdy nechci piliny!!. Chtěla jsem to vysypat do sáčku ale vše bylo nechutně přilepené ke spodní části klece prostě hnus. Tak jsem to dolů zesoukala pořádňe umyla dala tam peletky a snad to bude lepší. Mě osobně se i s peltkami lépe pracuje vždy vezmu takovou tu lopatku a přesívám to co je rozmočené. Ahojky tak snad zítra dodám ty fotky. :)

Co mám dělat?

12. ledna 2013 v 14:17 | Gabi |  Ostatní
Ahojky, tak jak sem v minulém článku psala tak jste se dozvěděli že jsem nemocná. Asi chřipka. Vůbec nevím co mám dělat. Venku krásně napadl sníh, na místech máme až 10 cm. Hm ale mě je to jedno, protože nemohu jít ven. Venku se dá dělat tolik věcí a mě to tak láká se vyválet ve sněhu ale prostě nemohu. A doma? co doma? doma je prostě nuda. Jsem celá unuděná a nic se mi nechce dělat. V televizi nic není. Na počítači je nuda. Na tabletu se nic dělat nedá jen hrát Angry birts. Číst se mi vůbec nechce. Dívat se na Pc na pohádku kterou jsem vyděla nejméňe každou třikrát mě už taky nebaví. Kámošky ke mě jít nemohou protože by to ode mě chytly. Jediné co mohu dělat je spát což se mi vážně nechce. A tak se tázám vás mý naštěvníci co byste mi doporučili?
Tak se mějte možná napíši něco o filmu Užasňákovi :). Na který se du za chvíli dívat tak se těšte. :)

Nemoc

11. ledna 2013 v 13:12
Ahojky. Nevím jestli jsem psala že jsem byla od 2. 1. až do 7.1 nemocná. Valsně ani nevím co jsem měla ale měla jsem jenom trochu zvíšenou horečku a škrábalo mě v krku měla jsem rýmu a kašlala. Jo možná se nezdá že bych byla nemocná ale bylo mi vážně blbě. Naštěstí to bylo po prázdninách takže se toho ve škole moc nedělo. V toto úterý jsem šla normálně do školy a bylo vše v poho. Ve středu jsem šla také do školy a bylo vše v poho. A co si myslíte že ve čtvrtek? no? Třetí nebo čtvrtou hodinu mě začala bolet hlava. A řekla jsem jó to bude v pohodě. To mě určitě bolí s toho že jsem dluho nenosila brýle. No víte já mám jakože nosit brýle ale jelikož mám jenom čtvrtky (a já nevidím rozdíl když je mám a kydyž ne) Tak je nenosím a za druhé v nich vypadám jak debil. Takže někdy mě začne bolet hlava a to je znamení že nemám brýle. ale protože mi bylo celé nějak divně tak jsem věděla že něco není v pořádku. Když jsem přijela dom o půl čtvrté. Tak jsem si nachystala školu a šla se dívat na pohádku Horton :)). Furt mi bylo nějak blbě a byla mi zima. Tak mi mamka přinesla teploměr a měla jsem 38,1 teplotu a říkám hm tak to je super. V noci jsem se co hodinu budila a vůbec jsem se nevyspala a děsně jsem se potila. Kdyby jste si teď ke mě čuchli tak asi umřete smrady! a to jsem se 3 krát v noci převlíkala a koupat se nemůžu , protože by se mi to mohlo zhoršit. Pomalu nemohu sedět ani u počítače ale protože není mamka doma tak jo :D.
Už sem natočila to video o tom tabletu ale ještě ho musím dát do počítače a trochu upravit tak zatím ahoj :)). a hlavně aď nejste nemocní vy :)

Nový vzhled a překvapaní

9. ledna 2013 v 20:55 | Gabi
Mý stálí navštěvovatelé si mohli všimnout nového vzhledu, ale ti kteří jsou tady po poprvé tak ho logicky ještě neviděli. Dělala mi ho moje nejlepší kámošky Terka. Moc a moc se mi to líbí a moc ji za to děkuji možná to spolu ještě dopravíme. akorát že to zýáhlaví je jen poloviční protože se tam ta druhá půlka nevlezla říkala že se na to ještě podívá.

Mám nový tablet. Taťka udělal v práci nějaký rozpočet a oni mu za to dali tablet. Jelikož je můj taťka nnetechnický tip tak ho dal mě. Je to značka Prestigio PMP33708. No není moc známá značka ale zatím je to super. Nevíhoda je v tom že doma nemáme wifi a nemůžu být na tabletu na internetu. Ale protože se blíží mé 13 narozeniny (28. 2.). Tak budu mít možná Router takže se těším. Přibližné informace napíší nebo natočím video tak ahojky a dobrou noc. :))

Čaues

9. ledna 2013 v 10:34
Ahojky, tak píši po dlouhé době článek protože jsem měla pokažený počítač a teď je už spravený ale nechtěl se mi psát článek. Přemýšlím co teda s tímhle blogem točila jsem už aji video. Trvalo mi to asi hodinu než jsem to natočila. Pak jsem to zveřenila na youtube podívala jsem na to video a řekla tak to je hrůza a hned jsem to smazala. Tak teď se chystám to natočit ještě jednou ale ješte přemýšlím jak. Potom ten lay ale zatím sem sehnala jednu holku a ona mi jako po měsíci řekla že to dělat nebude že to neumí tak jako fajn no. Druhého jsem ještě nehledala takže tak no. Pak se chystám ještě něco udělat ale jelikož jsem úplná LAMA tak fakt nevím co. Přemýšlím o nějjaké soutěži nebo tak něco ale zase co bych vám za to dala? hmm.. Tak já prostě nevím. Už mě to štve. Příde mi jak kdybych to psala pro srandu králíkům. A kdybych to psala pro sebe tak si to rači napíšu někde do deníčku ale jak už jsem psala tak neumím udělat ani hezké záhlaví (jak jste si mohli všimnout je hrůza). Vlastně se vůbec ničemu nedivím že je tak na ....... Ale snad to bude o žďobec lepčí tak se snad těžte. U nás se teda moc neděje. Akorát je Čikinka nemocná blinká a dnes s ní pojedeme k veterinářovi tak zatím ahoj :). Mějte se hezky (Teda jestli si to vůbec někdo přečte) :DDD