Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Únor 2013

Dostala jsem Diplomek :)

26. února 2013 v 15:20 | Gábi
Ahojky. :) Jen jsem se chtěla poclubit že jsem dostala diplomek. No sice to bylo už včera ale dám ho sem až dnes. Dostala jsem ho za přátelství. Jakože né doopravdické, ale prostě že jsem affs na jednom blogu. Mě se teda líbí a co vám vám taky? :O :D. Šak se podívejte sami. ↓
A její blog tady. :) http://loveadog.blog.cz/

Normálka :)

25. února 2013 v 20:32
Ahojky, tak jsem zase tu! :D Dnes byl upe normální den jako snad každý jiný. Ve škole jsme měli pohodičku, myslím že ze dvou předmětů supla. Odpoledne snad jako každé pondělí a středu jsem měla hudebku. :/ No to jsem asi ještě nepsala ale chodím do ZUŠ a hraji na příčnou flétnu třetím rokem. Ale jinak chodím do hudebky šest let. Fíííha :o To už je celkem dost. Ani jsem to nestihla zaregistrovat jak to rachle letí. Pak jsem šla čekat na Terku koupila jsem nám šunkovou pizzu. jakože jeden štráfeček jedné pizzi a ještě kofolu. Prošmějdili jsme obchody a šli zpět do hudbky já do nauky a ona na housle. Pak jsem skončila 16:45. Jela do nábytku a dom. Doma jsem si s bratrem objednala knížky 1-4 Eragona, ale jakože ne v pevných deskách asi za 850,-. Potom Školu noci 7-9. Příde to asi ve středu tak se už mooc těším :D. Udělala si školu, pomazlila s mýma miláčkama a brzy pudu asi do hajan. :) Dobrouu

Poslední týden

24. února 2013 v 17:19
Hmm. a je tu zase ta pitomá neděle :(. Nesnáším neděle jsou prostě divné. No tak ať zhrnu ty prázdniny. No co se stalo v pondělí? :O No Kazi si narazil nohu no my jsme to tedy neviděly ale jak jsem k němu přišli (já, Kačka, Terka), tak šlo vydět že s ní něco má. Zavolala jsem taťkovy, taťka veterinřovi a ten řekl že přijede až kolem třetí. No nepřijel kolem třetí, ale o půl páté :D. Dal Kazinkovi 2 iněkce jednu proti bolesti a druhou antibiotika. Že to má akorát pohmožděné a že to nic není. Musí se šetřit. V úterý jsme odjížděli na hory do Jeseníků. Bylo to tam super. Byl to ***hotel a hned na proti byla sjezdovka. No ono to bylo tak, na tu sjezdovku vedly tři lanovky: 1. úplně navrh a to byla sedačková 2. tak do dvou třetin normální lanovka ale ta nikdy nejela. Poslední byla tak do jedné třetiny a ta byla pro ty prďošky. Celá sjezdovka měřila 1,3 km.
Středa byla skoro stejná jak úterý celý den jsme lyžovali. Ve čtvrtek ráno jsem si začala balit věci a o půl jedenácté jsme vyjeli směr domů. :) Cestou jsme se stavili v Olomouci do Hané v Decatlonu a tam jsme koupili Kazinkovi novou ohlávku. Jakmile jsem dojela domů, tak jsem byla strašně unavená a celý zbytek dne jsem se válela. V Pátek u nás začolo strašně sněžit a nechtělo se mi vůbec ven a tak jsem vymyslela že natočím video o hrníčkové buchtičce. :D Recept jsem našla na internetu je to hodně jednoduché. V sobotu jsem dělala s Kazim přirozenou komunikaci ale jen v kroku kvůli té noze. Dnes jsem byla v Gate a koupila si nový kabát ale až na jaro které se pomalu ale jistě blíží :)).

Nový vzhled

24. února 2013 v 16:22 | Gábi |  Ostatní
Čaues. Jak jste si asi mohli všimnout tak je tu konečně nový vzhled!! :O :). Dělala mi ho moje nejlepší kámoška Terka. Mě se to teda moc moc moc líbí. Na to že to bylo hotové za jeden den. Tak je to strašně krásný. Hned jsem viděla že mi stoupla návštěvnost celkem o dost. Jsem strašně nadšená a moc jíí za to děkujiii. To mám za ten košík že Teri? :D. a k narozeninám. Teda jestli si to vůbec zasloužím. :)

Je to tady

13. února 2013 v 18:46
Ahojky. Tak konečně vám teda píši. Jak už jsem kdysi dávno psala tak jsem říkala že máme ovečky. A že každé jaro nebo spíš zimu se každé narodí jehňátka. Tento rok je už vše za námi. No ikdyž to se dočtete zachvíli.
Vše to začalo 7. února kdy se narodily Bobidlu dvě jehňátka. Obě holky. Ta jedna je celá kudrnatá a má klapaté ouška. ta druhá má srst spíš jak "svetr" a kolem očí má tmavě hnědé flíčky. Jsou obě překrásné. 8. 2. se narodila též dvě jehňátka Rohance zase obě holky. Jak se od ostatních liší? jsou upe jiné než ty před tím. 9. 2 se narodila Zerzince 2 jehňátka 1 kluk a jedna holka. holčička byla strašně slabučká nemohla ani zvednout hlavičku aby se napila. Tak už není
:(((. Klučina de lehce rozpoznat od ostatních protože je to takové kvítko a má hnědý flek na krku. Dnes 13. 2 jsem jela s taťkou domů a hned jsme se šli podívat na jehňátka jestli něco přibylo. Vyděli jsme jak tam běhá jedno jehňátko navíc a tak nám na tvářích vyrašil úsměv ale dlouho netrval jak mile jsme smířili na jeho maminu (Lízinku) usměv z tváří zmizel. Ležela a vypadalo že ji nebylo asi moc dobře. My jsme myslely že bude mít trojčátka ale byly jen dvě a jedno se narodilo už mrtvé. :((( Líza take nebyla v pořádku nemohla se postavit na zadní nohy. Taťka zavolal zvěrolékaře ale ten dojel až tak za 3 hodiny protože měl ordinaci.
To mrně od Lízi nemohla pít protože se napít nemohlo když jeho máma furt leží a až tak chytré není že by si k tomu kleklo takže to bylo také špatné pomalu sláblo a sláblo. Jakmile přijel zvěrolékař říkal že s tím mrnětem to nevypadá dobře a tak ho uspal. :(( Prohlédl si Lízu a říkal že se jí při porodu buť jen jen jo! skřípl nerv. Tak ji stříkl tak ze tři iněkce a nebo že se ji při porodu přetrhla chrupavka u pánve. To už ale není žádná sranda je to celkem vážné pokud se do dvou dnů nepostaví tak to bude horší. Tak to u nás je tak doufejte v to dobré a držte nám palce.