Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Je to tady

13. února 2013 v 18:46
Ahojky. Tak konečně vám teda píši. Jak už jsem kdysi dávno psala tak jsem říkala že máme ovečky. A že každé jaro nebo spíš zimu se každé narodí jehňátka. Tento rok je už vše za námi. No ikdyž to se dočtete zachvíli.
Vše to začalo 7. února kdy se narodily Bobidlu dvě jehňátka. Obě holky. Ta jedna je celá kudrnatá a má klapaté ouška. ta druhá má srst spíš jak "svetr" a kolem očí má tmavě hnědé flíčky. Jsou obě překrásné. 8. 2. se narodila též dvě jehňátka Rohance zase obě holky. Jak se od ostatních liší? jsou upe jiné než ty před tím. 9. 2 se narodila Zerzince 2 jehňátka 1 kluk a jedna holka. holčička byla strašně slabučká nemohla ani zvednout hlavičku aby se napila. Tak už není
:(((. Klučina de lehce rozpoznat od ostatních protože je to takové kvítko a má hnědý flek na krku. Dnes 13. 2 jsem jela s taťkou domů a hned jsme se šli podívat na jehňátka jestli něco přibylo. Vyděli jsme jak tam běhá jedno jehňátko navíc a tak nám na tvářích vyrašil úsměv ale dlouho netrval jak mile jsme smířili na jeho maminu (Lízinku) usměv z tváří zmizel. Ležela a vypadalo že ji nebylo asi moc dobře. My jsme myslely že bude mít trojčátka ale byly jen dvě a jedno se narodilo už mrtvé. :((( Líza take nebyla v pořádku nemohla se postavit na zadní nohy. Taťka zavolal zvěrolékaře ale ten dojel až tak za 3 hodiny protože měl ordinaci.
To mrně od Lízi nemohla pít protože se napít nemohlo když jeho máma furt leží a až tak chytré není že by si k tomu kleklo takže to bylo také špatné pomalu sláblo a sláblo. Jakmile přijel zvěrolékař říkal že s tím mrnětem to nevypadá dobře a tak ho uspal. :(( Prohlédl si Lízu a říkal že se jí při porodu buť jen jen jo! skřípl nerv. Tak ji stříkl tak ze tři iněkce a nebo že se ji při porodu přetrhla chrupavka u pánve. To už ale není žádná sranda je to celkem vážné pokud se do dvou dnů nepostaví tak to bude horší. Tak to u nás je tak doufejte v to dobré a držte nám palce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pride Pride | 13. února 2013 v 19:26 | Reagovat

Jejda ty jsou překrásné :) hned bych se s nimi pomazlila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama