Omlouvám se za neaktivitu,nemažte si mě prosím z přátel a Veselé Vánoce :))


Březen 2013

Počasí se zbláznilo

31. března 2013 v 18:39 | Gábi
Ahojky, a jsou tu zas Velikonoce. Dnes do rána nasněžilo asi 20 cm sněhu. Je to normální? a to je 31. 3. 2013. Jako každou Velikonoční neděli jezdíme k babičce. A taky jako tento rok jsme jet chtěli. Jo chtěli, ale chtít je málo. Vyjeli jsme z domu a že jakože jedem, ale cesta k babičce vede přes samé dědiny. Dojeli jsme do půl cesty a dál už se to nedalo. Tak jsme to otočili a jeli dom. Vajca jsme si nabarvili doma, ale co už.... Od včerejšího večera mám zvýšenou horečku večer jsem měla 37, 4 a dnes ráno 37, 2. Nijak to neřeším je mi sice divně škrábe mě v krku, kašlu, ale jinak v pohodě. Dívám se spíš na pohádky a polehávám. Byla jsem i na chvíli venku a fotila si ty "Velikonoce" :D Tady je pár fotek.
A jak prožíváte Velikonoce vy taky máte takové počasí? :)) Jestli se chcete spřátelit tak pište do komentářů přidávám si všechny. Přeji Veselé Velikonoce :)


Soutěž pro všechny

22. března 2013 v 17:38 | Gábi
Tak ahojky je tu zpět soutěž druhý díl. :) Opět je tu rozházený obrázek s nějakým zvířetem. Vy máte za úkol rozpoznat jaké zvíře je na obrázku. Tentokrát potřebuji větší přesnost. Jako například jestli si myslíte že je to kůň nestačí napsat jen kůň ale i plemeno nebo li rasu. Jestli tam vidíte veverku tak napíšete jaká je to veverka např. Veverka obecná. Tím pádem chci mít v odpovědi dvou nebo více slovnný název + kontakt (email, skype, blog,...) prostě něco z toho kde vám zašlu nějaký diplom. Vše napiště do komentářů. Diplomek očekávejte až celou soutěž stopnu přibližně do týdne by měl být. děkuji soutěžte. :)

Vyzkoušej si mou novou soutěž ↓

20. března 2013 v 19:12
Ahojkky, tak jsem konečně vymyslela novou soutěž. Podmínky jsou jednoduché. Tady vidíte obrázek. Je to obrázek zvířete a vy musíte poznat jakého jednoduché, ne? Prvních pár co odpoví správně do komentářů a připíšou svůj blog, email, nebo skype jedno s toho. Tak jim tam pak něco pošlu.Podle toho jak se soutěž chytne tak ji budu dělat často. U tady tohoto zvířete chci jen první název, ale kdo chce tak může oba dva. ZÚČASTNI SE! :)

Po dlouhé době zpět

18. března 2013 v 20:11 | Gábi
Ahojky, tak jsem konečně zpět! :) Jak jste si asi všimli tak jsem tu strašně dlouho nepsla. Nepsala jsem článek od 26. února, no to je vlastně ještě před mýma narozeninama. Co jsem dostala? to musím hodně přemýšlet abych si vzpoměla :D no skrátka jsem dostala tašku, nějaké to oblečení, pyžamo, knížky, orchidej a to je asi vše. No moc toho nebylo ale já nic nepotřebuju všechno co potřebuji mám. Ani si neuvědomuji že už mi je 13. To to letí. Potom jsem měla oslavu s mýmy nejlepšíma kámoškama. Myslím si že jsme si to užili mě se to aspoň líbilo. Od holek jsem dostala knížku Krásní mrtví (Phoenix). 1. díl už jsem přečetla a celkem mě to i baví a teď mám druhý. Toto bylo velice rychlé shrnutí, ale snad to stačí. Tak se vrátíme hezky zpět co se děje teď. Tak teď momentálně jsem nemocná. Mám nějaký zánět v krku a od toho mám zvětšenou uzlinu. Byla jsem s tím i u doktorku a ta mi na to dala antibiotika. Jsou to teda pěkně hnusné prášky. Jsou s toho upe žluté zuby, blbě se polikaj jsou hodně velké a ještě k tomu když je zapíjím a prášek mi šmrcne kolem jazyku tak mám potom divnou pachuť v puse bléé. Ještě je tento týden musím dobrat ale už buduchodit do školy. Zajmavé je že jsem neměla ani horečku, sice mě bolelo v krku a mám rýmu ale inač nic. Chtěla bych natočit ještě nějaké video ale nevím o čem a proto se ptám o čem byste chtěli. Je mi to skoro jedno. piště do komentářů nápady děkuji zatím ahojky. :)

Jaké chcete video? piště do komentářů ↓